Serwis

Korzystający z naszych usług, klienci czerpią korzyści z uproszczonej komunikacji, ponieważ całość procesu zarządzania łańcuchem dostaw jest w rękach jednego operatora logistycznego.
Planujemy indywidualne łańcuchy dostaw dla każdego z klientów.
Są one całościowo lub częściowo przez nas kontrolowane, oferując w pełni skoordynowany wachlarz usług spedycyjnych składających się z:
• sporządzeniu odpowiedniej dokumentacji transportowej;
• kontroli towaru podczas załadunku; transportu towaru na wyznaczonej trasie przez klienta;
• serwisu celnego; kompleksowych usług magazynowych;
• organizacja przepraw promowych;
• doubezpieczenie Cargo.

Jednym z głównych aspektów naszej działalności są przewozy ponadgabarytowe, starannie przygotowujemy każdy detal tak aby uniknąć elementu zaskoczenia podczas realizacji transportu.
Wielokrotnie przed realizacją ładunku ponadgabarytowego wykonuje się „objazd trasy” co oznacza zmierzenie wszelkiego rodzaju przewężeń i przeszkód na trasie przejazdu oraz naniesienie uwag na sporządzony dla Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad konspekt. Jest to również jeden z czynników dzięki którym świadczymy kompleksowy serwis. Przewozimy konstrukcje o nieregularnych kształtach które na pierwszy rzut oka nie przypominają niczego znajomego a w przemyśle maja szerokie zastosowanie.

Wszelkiego rodzaju ładunki jakie przyjdzie nam przewieźć analizujemy uwzględniając przepisy transportu drogowego oraz dopasowujemy kategorię na którą należy wystąpić o zezwolenie. Współpracujemy z grupą podwykonawców którzy są najwyższej klasy specjalistami w branży wiodącej na Rynku Europejskim przewozów ponadgabarytowych.

unnamed

BALTIGO MARCIN WESOŁOWSKI
UL: ŚWIĘTOJAŃSKA 43/23
81 – 391 GDYNIA
NIP 5862144828
biuro@baltigo.pl
Tel: 691513032